Instytut Polonistyki

Zaproszenie do badania EUROSTUDENT VII

EUROSTUDENT VII to kolejna edycja międzynarodowego projektu badawczego, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy. Cykliczny charakter pomiaru pozwala na uchwycenie trendów, których znajomość jest przydatna w kształtowaniu polityki publicznej w sektorach szkolnictwa wyższego.

22.05.2019
Zaproszenie na spotkanie literackie

Zapraszamy serdecznie 21 marca o godz. 18:00 do Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 3 w Słupsku na spotkanie z dr hab. Danielem Kalinowskim, prof. AP z Instytutu Polonistyki naszej Uczelni,

Zaproszenie na promocję książki

22 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się promocja debiutanckiego tomiku poetyckiego dr hab. Adeli Kuik-Kalinowskiej, prof. AP z Instytutu Polonistyki naszej Uczelni w Spichlerzu Richtera (Herbaciarnia). Promocja to kolejne spotkanie w ramach „Czytania Kaszub” (Słupskie Centrum Kultury Kaszub).