Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Filologiczno-Historyczny

Instytut Neofilologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Opiekunowie Roku

 

Opiekunowie poszczególnych lat w roku akademickim 2018/2019

I. Studia pierwszego stopnia – stacjonarne

Specjalność:

Filologia angielska

I rok – Piotr Sulik – e-mail: piotr.sulik@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryczna
II rok – mgr Magdalena Machutta-Bałbatun – e-mail: magdalena.machutta-balbatun@apsl.edu.pl
III rok – mgr Maciej Różański – e-mail: maciej.rozanski@apsl.edu.pl

Filologia germańska
I rok – dr Joanna Flinik – e-mail: joanna.flinik@apsl.edu.pl

Filologia germańska(n)
II rok – dr Mariola Smolińska – mariola.smolinska@apsl.edu.pl

Filologia germańska – język niemiecki w biznesie i turystyce
III rok – dr Monika Bielska – e-mail: monika.bielska@apsl.edu.pl

Filologia rosyjska
I rok – dr Tatiana Pudowa – e-mail: tatiana.pudowa@apsl.edu.pl

Filologia rosyjska – język rosyjski w biznesie i turystyce
III rok – dr Piotr Gancarz – e-mail: piotr.gancarz@apsl.edu.pl

 

II. Studia pierwszego stopnia – niestacjonarne

Specjalność:

Filologia angielska
I rok – mgr Łukasz Żuk – e-mail: lukasz.zuk@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n)
II rok – dr Idalia Smoczyk-Jackowiak – e-mail: idalia.smoczyk@apsl.edu.pl
III rok – dr Marta Gierczyńska-Kolas – e-mail: marta.gierczynska-kolas@apsl.edu.pl

 

III. Studia drugiego stopnia - stacjonarne

Specjalność:

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryka

I rok – dr Marek Łukasik – e-mail: marek.lukasik@apsl.edu.pl
II rok – mgr Katarzyna Zychowicz – e-mail: katarzyna.zychowicz@apsl.edu.pl

Filologia rosyjska – język rosyjski z językiem angielskim
II rok – dr hab. Tadeusz Osuch, prof. AP – e-mail: tadeusz.osuch@apsl.edu.pl

 

IV. Studia drugiego stopnia – niestacjonarne

Specjalność:

Filologia angielska (n)
I rok – dr Klaudiusz Bobowski – e-mail: klaudiusz.bobowski@apsl.edu.pl
II rok – dr hab. Dorota Werbińska, prof. AP – e-mail: dorota.werbinska@apsl.edu.pl

Filologia germańska (n)
II rok – dr Joanna Flinik – e-mail: joanna.flinik@apsl.edu.pl

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj