Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Filologiczno-Historyczny

Instytut Historii i Politologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Struktura i Pracownicy Instytutu

Pracownia Historii Starożytnej
Dr Wojciech Bejda, adiunkt - wojciech.bejda@apsl.edu.pl

Zakład Historii Średniowiecznej
Dr hab. Agnieszka Teterycz-Puzio, prof. AP - kierownik - agnieszka.teterycz-puzio@apsl.edu.pl
Dr hab. Jarosław Sochacki, prof. AP - jaroslaw.sochacki@apsl.edu.pl
Mgr Patrycja Jędrzejewska - patrycja.jedrzejewska@apsl.edu.pl

Zakład Historii Nowożytnej
Dr hab. Paweł Gut, prof. AP - kierownik - pawel.gut@apsl.edu.pl
Dr Ewa Łączyńska-Bartoszek, adiunkt - ewalaczynska@wp.pl
Dr Justyna Żukowska, adiunkt - justyna.zukowska@apsl.edu.pl

Zakład Historii XIX wieku
Ks. dr hab. Józef Szymański, prof. AP - kierownik - jozef.szymanski@apsl.edu.pl
Dr Kazimierz Kallaur, adiunkt - kazimierz.kallaur@apsl.edu.pl
Dr Kacper Pencarski, adiunkt - kacper.pencarski@apsl.edu.pl

Zakład Historii XX wieku
Prof. dr hab. Wojciech Skóra, prof. zw. AP - kierownik  - wojciech.skora@apsl.edu.pl
Dr hab. Maciej Hejger, prof. AP - maciej.hejger@apsl.edu.pl

Zakład Archiwistyki i Studiów Regionalnych
Dr hab. Zenon Romanow, prof. AP - kierownik - zenon.romanow@apsl.edu.pl
Dr Sylwia Górzna, adiunkt - sylwia.gorzna@apsl.edu.pl
Dr Małgorzata Mastalerz-Krystjańczuk, adiunkt - malgorzata.mastalerz-krystjanczuk@apsl.edu.pl

Zakład Stosunków Międzynarodowych
Prof. dr hab. Piotr Kołakowski, prof. zw. AP - kierownik - piotr.kolakowski@apsl.edu.pl
Dr Marek Bednarz, adiunkt - marek.bednarz@apsl.edu.pl
Dr Paweł Nieczuja-Ostrowski, adiunkt - pawel.nieczuja-ostrowski@apsl.edu.pl

Zakład Studiów Wschodnich
Prof. dr hab. Roman Drozd, prof. zw. AP - kierownik - roman.drozd@apsl.edu.pl
Dr hab. Robert Kuśnierz, prof. AP - robert.kusnierz@apsl.edu.pl
Dr Arkadiusz Słabig, adiunkt - arkadiusz.slabig@apsl.edu.pl

Pracownia Historii Filozofii
Dr hab. Hubert Mikołajczyk, prof. AP - hubert.mikolajczyk@apsl.edu.pl

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj