Instytut Historii i Politologii

V Słupski Festiwal Historyczny - dzień drugi

10 maja br. na Kampusie oraz Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej odbył się w ramach V Słupskiego Festiwalu Historycznego tzw. dzień edukacyjno-dydaktyczny, skierowany szczególnie dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

V Słupski Festiwal Historyczny - dzień pierwszy

9 maja br. w budynku Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Boh. Westerplatte 64 w ramach V Słupskiego Festiwalu Historycznego odbyła się konferencja naukowa „Słupsk i ziemia słupska od średniowiecza do współczesności. I przegląd stanu badań”.

Otwarcie wystawy POLSKA NAUKA W 20-LECIU MIĘDZYWOJENNYM

Miło nam poinformować, iż dziś o godz. 14.00 w holu Wydziału Filologiczno-Historycznego naszej Uczelni została uroczyście otwarta wystawa historyczna pn. „Polska nauka w 20-leciu międzywojennym”, przygotowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i objęta honorowym patronatem Wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Posła na Sejm RP Piotra Müllera.

07.05.2019